Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Jarmilina stezka 231, Doksy 47163

Rezidence Fami sídlí v pěkné vile obklopené zelení a poskytuje celoroční ubytování jak pro rodiny s dětmi, tak i pro skupinu až 14 osob. Příjemné a moderní prostory rezidence, zkušenosti, vybavení a ochotný personál uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Příjemné posezení nabízí venkovní terasa s možností grilování.Svůj vůz zaparkujete přímo u rezidence.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový
Čtyřlůžkový apartman (oddělené ložnice)

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Vyberte si ze 4 pobytových balíčků nabízených v Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero

Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero Pokoje

Luxusní designové pokoje jsou zařízeny moderním nábytkem a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, minibarem, bezdrátovým připojením k internetu, kvalitními froté ručníky, přírodní luxusní hotelovou kosmetikou a froté velur pantoflemi. Na pokoj lze zapůjčit televizor se satelitním příjmem.V rezidenci si můžete zapůjčit horská kola nebo Nordic Walking hole pro poznání okolí Máchova jezera. Mezi další služby patří zajištění pronájmu konferenčního salonku s kompletním technickým vybavením včetně cateringového servisu. Dále je možnost zajištění kurzu bezpečné jízdy, pronájem závodních vozů, čtyřkolek, školu smyku na závodním okruhu ve spolupráci s autodromem Sosnová.

Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero Gastronomie

V blízkém okolí rezidence se nachází několik restaurací, které nabízejí příjemné posezení a kvalitní stravování. Navštívit můžete například nedalekou Pizzerii Sentiero s kapacitou 50 míst, kde je k dispozici také dětský koutek a zahrádka.

Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero Recepce

14:00 - 19:00 hod.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero Okolí

Rezidence se nachází v lázeňském městečku Staré Splavy u Máchova Jezera. Pláž s aquaparkem je od rezidence vzdálena cca 300 m. V bezprostřední blízkosti rezidence se nachází sportovní areál s devíti tenisovými dvorci, třemi kurty na volejbal, nohejbal a sportovní hala s fitnessem, saunou a whirlpoolem. Inline bruslařům je k dispozici 12 km dlouhá stezka, která je od rezidence vzdálena 800 m.Milovníkům historie doporučujeme návštěvu hradu Bezděz, hradu Kokořín a skalního hradu Sloup.

Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero

Jarmilina stezka 231, Doksy
Zobrazit celou mapu
WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.